İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1- TARAFLAR
1.1- SATICI:
BİLGE KARGIN / GLAMBILS
Adresi : Glambils Harbiye,Teşvikiye Caddesi,No:31 ŞİŞLİ/ İSTANBUL, TURKEY
Telefon : 0 533 507 52 56
E-mail: info@glambils.com
1.2- ALICI:
Müşteri olarak glambils.com alışveriş sitesine üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.
MADDE 2- KONU
İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.
MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN
Ürün ya da hizmetlerin temel özellikleri glambils.com adresinde yer almaktadır.
Listelenen ve sitede yer alan fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.
Malın/ Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır
Ürün gönderim masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir ve iade edilmez.
MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER
4.1- ALICI, internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal en fazla 10 iş günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesininden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4- Kargo firmasının, ürünü ALICI’ya teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün ALICI'ya teslim edilememesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz.
4.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI'ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 4 gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
 
İADE HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Online sitemizde satılan ürünlerimizin kumaşları özel ve narindir. Tasarımları yapılarak üretime başlanmaktadır. Bu nedenle sipariş üzerine kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.
Ürünlerimizde  ücret iadesi bulunmamaktadır. Ancak ürün ile ilgili beden değişikliği, farklı bir ürün ile değişimi veya ürün tutarı kadar 1 YIL içerisinde kullanabileceğiniz hediye çeki tanımlamaktayız.
İşbu Ön Bilgilendirme ticari amaçlarla yapılmaktadır.
Lütfen Dikkat: Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Purify With Nature Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir.
Bu şart ve koşulların tamamı Türk Hukukuna tabidir.