İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

%10 İNDİRİM

Bültenimize üye olarak %10 İndirim Kazanabilirsin!

CCPA Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız en son 10 Mayıs 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Bu Gizlilik Politikası, Hizmeti kullandığınızda bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarımızı ve prosedürlerimizi açıklar ve Size gizlilik haklarınız ve yasaların Sizi nasıl koruduğu hakkında bilgi verir.

Kişisel verilerinizi Hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanırız. Hizmeti kullanarak, bilgilerin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz. Bu Gizlilik Politikası TermsFeed CCPA Gizlilik Politikası Şablonu tarafından oluşturulmuştur.

Yorum ve Tanımlar

Yorumlama

Baş harfi büyük olan kelimeler aşağıdaki koşullar altında tanımlanan anlamlara sahiptir. Aşağıdaki tanımlar, tekil veya çoğul olarak görünmelerine bakılmaksızın aynı anlama gelecektir.

Tanımlar

Bu Gizlilik Politikasının amaçları doğrultusunda:

"Hesap", Hizmetimize veya Hizmetimizin bölümlerine erişmeniz için oluşturulan benzersiz bir hesap anlamına gelir.

"İşletme", CCPA (Kaliforniya Tüketici Gizliliği Yasası) kapsamında, Tüketicilerin kişisel bilgilerini toplayan ve Tüketicilerin kişisel bilgilerinin işlenme amaçlarını ve araçlarını belirleyen veya adına bu bilgilerin toplandığı ve tek başına veya başkalarıyla birlikte tüketicilerin kişisel bilgilerinin işlenme amaçlarını ve araçlarını belirleyen ve Kaliforniya Eyaletinde iş yapan tüzel kişilik olarak Şirketi ifade eder.

"Şirket" ("Şirket", "Biz", "Bize" ya da "Biz" olarak anılacaktır)