WOMAN, DRESS & FASHION

İPTAL İADE & DEĞİŞİM


1. Siparişiniz 1-10 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

2. İade ve değişim bildirimi 15 gün içerisinde yapılmalıdır.

3. Kişiye özel üretilmiş, ambalajı açılmış ve hasarlı ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

4.Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde verilen kaporanın iadesi yapılmamaktadır.

5. Değişim talebi oluşturulmadan gönderilen ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Değişim talebi oluşturmak için  info@glambils.com adresine, ad-soyad ve sipariş kodunuzu belirterek e-posta göndermeniz gerekmektedir.

6. Bize ulaşan ürünün değişim şartlarına uygunluğu incelenip, değişim talebiniz onaylandığında yeni ürün tarafınıza gönderilecektir.

7. Yasal Haklar: Bu genel koşullarda yazılı hükümler www.glambils.com a özel olup www. glambils.com un iade ve iptal koşullarını yansıtmaktadır. Burada yazılı www.glambils.com özel koşullar Müşterinin/Üyenin 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.

8. Özel Taahhüt Olmaması: www. glambils.com burada yazılı koşullar ve yasada tanınmış uyulması zorunlu emredici haklar dışında özel bir iade taahhüdü yoktur. Özel ya da ürün bazlı kampanyalarda kampanya koşulları geçerlidir.

9. Garanti: www. glambils.comdan satın alınan ürün ve hizmetler için GLAMBILS dışındaki üretici/ithalatçı ve sağlayıcı firmaların garantisi altında olan ürün ve hizmetler ile yasal olarak garanti kapsamında kabul edilen ürünler dışında özel bir garanti taahhüdü yoktur. Garanti süresi, garantisi olan ürün ve hizmetlerde üretici/ithalatçı ve sağlayıcının tanımış olduğu süreyle sınırlıdır. Garanti koşullarının tespiti için ürünle birlikte sunulan varsa garanti belgesi, tanıtma kılavuzu ya da ürün broşürleri dikkatlice incelenmelidir. Eğer varsa garanti kapsamında ortaya çıkabilecek arızalar için ilgili üretici/ithalatçı ya da sağlayıcı firmalara başvurulmalıdır.

10. Şikayet ve Başvurular: Müşteri, satın alınan mala ilişkin şikâyet ve itirazları konusundaki başvurularını, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde, mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılabilir.

11. İade: Aksi belirtilmediği sürece www. glambils.com üzerinden elektronik ortamda satılan, sağlanan ve sunulan ürün ve hizmetlerde iade kabul edilmez.

12. İadeye Konu Olmayacak Ürünler: Telif/lisans hakkı içeren ürünlerin iadesi ancak orijinal ambalajının açılmamış, bozulmamış olması koşuluyla mümkün olup bunun dışındakilerde yalnızca aynı ürünle değişim yapılır.

13. Ayıp: Üye/Müşterinin 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda yer alan ayıplı ürün/ayıplı hizmetlere ilişkin yasal hakları saklı olup kullanımı yasada belirtilen koşullar tabidir.

14. Değişiklik ve Takibi: www. glambils.com herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin satış koşullarında değişiklik yapma ya da ek koşullar getirme hakkına sahiptir. www.glambils.com un satış koşullarında değişiklik yapma hakkı saklı olduğundan, her alışveriş/kullanım öncesinde koşullarının düzenli olarak takibi ve okunması gereklidir. Bu site ve servislerini, yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım ya da alışveriş yapılması söz konusu değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır. www. glambils.com, önceden haber vermeksizin, genel olarak site yayına son verme, kapatma, sitede yer alan bütün içeriği, servisleri ve benzeri unsurları kısmen ya da tamamen değiştirme, kullanım dışı bırakma hakkını saklı tutmaktadır.

15. Kayıtlar: Satış Koşullarından doğabilecek ihtilaflarda GLAMBILS in defter ve iletişim logları dahil her türlü bilgisayar kayıtlarıyla GLAMBILS tarafından müşterilere yapılan e-mail, faks bildirimleri kesin ve münhasır delil teşkil eder.

16. Uygulanacak Hükümler: Sitenin kullanımıyla ilgili çıkabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanır.

17. Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri: Satış koşullarına ilişkin doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde İSTANBUL Mahkemeleri ile İcra  Müdürlükleri yetkili olacaktır.

18. Bilgi ve İletişim: Satış Koşullarına ilişkin sorularınız için info@glambils.com adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

GLAMBILS

Adres:  Teşvikiye Caddesi, No:31 Nişantaşı/İstanbul - Türkiye

Telefon: +90541 616 48 93

E-Posta: info@glambils.com

Copyrights Reserved. @2022